UA | RU
09 листопада 2020, 19:30

У Чернівцях лікарня, де лікують хворих на коронавірус, вже три дні без опалення

Чиновники обіцяють подати тепло до лікарні завтра
Чиновники обіцяють подати тепло до лікарні завтра
Фото з відкритих джерел

Чернівецька міська лікарня №1, яка спеціалізується на лікуванні хворих на коронавірус, усі вихідні і перший день нового тижня була без опалення через порив на теплотрасі.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на допис у Facebook пацієнта Віталія Олійника.

Чернівецька міська лікарня №1, де лікують понад 60 пацієнтів з коронавірусом чи підозрою на нього, три дні не опалюється. Про це в мережі Facebook повідомляють пацієнти.

Теплопостачання – працює в звичайному режимі Відсутнє теплопостачання будинків від котельної по вул. Максимовича...

Posted by Віталій Олійник on Monday, November 9, 2020

Лікарня раніше мала ухил у бік хірургічного напрямку, а від 23 березня цього року через пандемію була переведена у статус "базового клінічного закладу щодо надання допомоги хворим з підозрою та COVID". Вона спеціалізується на хворих важких і вкрай важких категорій.

Заступник Чернівецького міського голови Дмитро Сірман підтвердив наявність проблеми, яка виникла ще перед вихідними і запевнив, що у вівторок аварію усуватимуть.

Справді є проблема з теплопостачанням у міській лікарні №1. У внутрішньому дворі порив на теплотрасі, яка знаходиться на балансі лікарні. Встановлено місце і причину. Завтра заплановано необхідну техніку і спеціалістів, постараємось подати тепло, - повідомив чиновник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні побільшало областей, де COVID-ліжка заповнені на понад 70%.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню