UA | RU
15 липня 2020, 17:30

В Одесі стався черговий витік палива із затонулого танкера Delfi

Забруднення води топливом вдалося локалізувати
Забруднення води топливом вдалося локалізувати
Фото: Facebook

В Одесі із затонулого танкера Delfi відбувся черговий розлив пального, в результаті чого було забруднено прибережні води.

Про це в Facebook повідомляє Адміністрація Одеського морського порту, передає RegioNews.

Пляму пального зафіксували працівники Одеської філії адміністрації порту у присутності інспекторів Державної екологічної інспекції.

За результатами огляду інспектором Державної екологічної інспекції в Одеській області відібрані проби в районі судна Delfi, про що складено відповідний акт", - йдеться в повідомленні.

Причиною забруднення попередньо вважають пошкодження бонового кріплення внаслідок несприятливих метеорологічних умов.

Для локалізації плями представники судновласника обробили поверхню води сорбентом і зафіксували та закріпили бонове загородження.

Нагадаємо, раніше в Одесі закрили пляж біля затонулого танкера Delfi.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню