UA | RU
06 травня 2020, 10:30 27

Додаток "Дія" використовує три мільйони українців

У Мінцифри розповіли про причини повільної трансформації документообігу
У Мінцифри розповіли про причини повільної трансформації документообігу
Фото: pixabay.com

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що за три місяці функціонування програми "Дія" користувачі встановили його близько трьох мільйонів разів

Про це сам чиновник заявив на своїй сторінці в Facebook, повідомляє RegioNews.

Федоров уточнив, що, крім людей, що використовують додаток, є значна кількість тих, хто авторизувався на урядовому порталі та використовує субпродукти Мінцифри. Крім того, у відомстві заявили про низку проектів, які ще перебувають на стадії розробки.

Михайло Федоров пояснив також,чому у користувачів програми виникають проблеми (відмова приймати електронні документи або ж проблеми з базами, в яких не відображається інформація). Міністр заявив, що причин повільної трансформації кілька. Це некомпетентність і корумпованість чиновників, які не хочуть робити реєстри прозорими, щоб було зручніше використовувати їх у своїх цілях. До того ж, самі бази далеко не досконалі і потребують верифікації.

Нагадаємо, раніше уряд зрівнявв значення електронного і паперового паспорта. Крім того, Кабмін закликав використовувати додаток для оформлення допомоги по безробіттю.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews