UA | RU
27 березня 2020, 16:21

Стало відомо, скільки киян перевірили на COVID-19

У Києві на наявність коронавірусної інфекції COVID-19 за допомогою експрес-тестів перевірили більше 1,5 тисячі осіб
У Києві на наявність коронавірусної інфекції COVID-19 за допомогою експрес-тестів перевірили більше 1,5 тисячі осіб
Фото: flickr

Про це на брифінгу повідомив міський голова Віталій Кличко, передає RegioNews.

"На сьогодні експрес-тестами та лабораторними дослідженнями протестовано більше 1,5 тисячі киян", - сказав він.

За словами Кличка, ще 32 зразки перевіряє Київський міський лабораторний центр МОЗ України.

Він також додав, що у випадку погіршення ситуації в столиці можуть посилити заходи карантину, в тому числі обговорюють питання закриття в'здів та виїздів із міста.

Нагадаємо, 27 березня у Києві підтвердили ще 8 захворювань коронавірусом - чотири жінки і четверо чоловіків, і таким чином, загальна кількість інфікованих у столиці зросла до 55 осіб.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників