UA | RU
24 березня 2020, 12:35 15

"Укрпошта" запустила безкоштовну доставку до лікарень

"Укрпошта" з 24 березня запускає безкоштовну доставку гуманітарної допомоги до лікарень - масок, халатів, рукавичок і т. д.
"Укрпошта" з 24 березня запускає безкоштовну доставку гуманітарної допомоги до лікарень - масок, халатів, рукавичок і т. д.

Як передає RegioNews, про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський на своїй сторінці в Facebook.

"Починаючи з сьогоднішнього дня і до закінчення карантину, з будь-якого відділення "Укрпошти", або викликавши кур'єра можна безкоштовно відправити допомога лікарням. Будь ласка - тільки продукцію промислового виробництва! Така посилка буде мати значок "для лікарні". В обласні центри до 30 кг у райцентри до 5 кг. Якщо посилка більше - просто розбийте на кілька, від цього вона не стане безкоштовніші", - написав він.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, 23 березня Кабмін дозволив дистанційну доставку ліків на час карантину.

МОЗ обговорив з онлайн-рітейлером Rozetka алгоритми доставки продуктів харчування та побуту в умовах карантину та потенційного надзвичайного стану.

Президент заявляв, що українцям, госпіталізованим з підозрою на коронавірус також виплачуватимуть лікарняні, а молозабезпеченим пенсіонерам через коронавірус доплатять по тисячі гривень.

Медикам, які працюють з хворими коронавірусом, доплачуватимуть по дві зарплати. Також розглядають питання про збільшення субсидій на час карантину.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »