UA | RU
24 березня 2020, 12:35 38

"Укрпошта" запустила безкоштовну доставку до лікарень

"Укрпошта" з 24 березня запускає безкоштовну доставку гуманітарної допомоги до лікарень - масок, халатів, рукавичок і т. д.
"Укрпошта" з 24 березня запускає безкоштовну доставку гуманітарної допомоги до лікарень - масок, халатів, рукавичок і т. д.

Як передає RegioNews, про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський на своїй сторінці в Facebook.

"Починаючи з сьогоднішнього дня і до закінчення карантину, з будь-якого відділення "Укрпошти", або викликавши кур'єра можна безкоштовно відправити допомога лікарням. Будь ласка - тільки продукцію промислового виробництва! Така посилка буде мати значок "для лікарні". В обласні центри до 30 кг у райцентри до 5 кг. Якщо посилка більше - просто розбийте на кілька, від цього вона не стане безкоштовніші", - написав він.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, 23 березня Кабмін дозволив дистанційну доставку ліків на час карантину.

МОЗ обговорив з онлайн-рітейлером Rozetka алгоритми доставки продуктів харчування та побуту в умовах карантину та потенційного надзвичайного стану.

Президент заявляв, що українцям, госпіталізованим з підозрою на коронавірус також виплачуватимуть лікарняні, а молозабезпеченим пенсіонерам через коронавірус доплатять по тисячі гривень.

Медикам, які працюють з хворими коронавірусом, доплачуватимуть по дві зарплати. Також розглядають питання про збільшення субсидій на час карантину.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram