UA | RU
24 березня 2020, 10:27 55

Життя на карантині: МОЗ підключив до доставки продуктів Rozetka

Міністерство охорони здоров'я обговорив з онлайн-рітейлером Rozetka алгоритми доставки продуктів харчування та побуту в умовах карантину та потенційного надзвичайного стану
Міністерство охорони здоров'я обговорив з онлайн-рітейлером Rozetka алгоритми доставки продуктів харчування та побуту в умовах карантину та потенційного надзвичайного стану
Фото: business-resurs.com.ua

Про це повідомляє RegioNews, посилаючись на прес-службу МОЗ у Facebook.

Згідно з повідомленням, у зв'язку зі стрімким зростанням кількості хворих коронавирусною інфекцією МОЗ рекомендує громадянам утриматися від виходу з будинку і максимально обмежити контакти, віддавши перевагу онлайн-замовлення.

"Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко обговорив з співвласником онлайн-рітейлера Rozetka Владиславом Чечоткіним щоденне зростання таких замовлень, алгоритми роботи в умовах карантину та потенційного надзвичайного стану", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу, Чечоткін відзначив ефективність застережливої комунікації МОЗ, аддже кількість людей, які замовляють продукти і товари першої необхідності додому, швидко зростає.

"Rozetka працює над впровадженням алгоритмів оперативної доставки і переформатуванням складів: ми повинні забезпечити всім необхідним мільйони українців і оперативно реагуємо на їхні запити", - сказав він.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, раніше Зеленський заявляв, що українцям, госпіталізованим з підозрою на коронавірус також виплачуватимуть лікарняні, а молозабезпеченим пенсіонерам через коронавірус доплатять по тисячі гривень.

Медикам, які працюють з хворими коронавірусом, доплачуватимуть по дві зарплати.

Також розглядають питання про збыльшення субсидій на час карантину.

Кабмін дозволив дистанційну доставку ліків на час карантину.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook