UA | RU
29 січня 2025, 15:18

На Тернопільщині затримали злодія-рецидивіста, який 44 роки провів у в’язниці

фото: freepik.com

Тернопільські правоохоронці затримали кишенькового злодія-рецидивіста. Чоловік пограбував тернополянина, привласнивши його гаманець

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Головне управління Національної поліції в Тернопільській області.

Про злочин правоохоронців повідомив потерпілий. Він зателефонував 102 і повідомив, що невідома особа поцупила з його кишені гаманець, у якому знаходилися 8000 гривень, банківські картки та документи. Подія трапилася на центральному ринку Тернополя.

Правоохоронці, які прибули на місце водії, опитали свідків та очевидців злочину, переглянули записи із камер відеоспостереження та знайшли зловмисника. Ним виявився житель Хмельницької області, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини і 44 роки провів за ґратами.

Наразі зловмиснику повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Йому загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Черкасах чоловік обікрав військового. Зловмисник поцупив у захисника 90 тисяч гривень. Тепер йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання