UA | RU
11 березня 2020, 12:34

У Тернополі Аграрна партія змінила голову

Виконуючим обов'язки голови Тернопільської обласної організації обрано Володимира Мужевича
Виконуючим обов'язки голови Тернопільської обласної організації обрано Володимира Мужевича
Володимир Мужевич, фото із Facebook

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на сторінку народного депутата, заступника голови "Аграрної партії України”, колишнього голови Тернопільської обласної партійної організації Аграрної партії Івана Чайківського.

"Сьогодні той день, коли я змушений перегорнути ще одну сторінку свого життя. Я продовжую перебувати у вирі політичного життя України та продовжую залишатися аграрієм (аграрний комітет парламенту зобов’язує). Але відсьогодні взаємовідносини з Аграрною партію я припиняю за власним бажанням", - йдеться в дописі політика.

Він також представив нового керівника. Тож виконуючим обов'язки голови Тернопільської обласної організації став Володимир Мужевич.

Мужевич був керівником апарату обласної організації Аграрної партії України, член політради Аграрної партії України.

Юрист. Навчався у Тернопільському державному технічному університеті ім.І.Пулюя.

Нагадаємо, "УДАР" проведе масштабне оновлення команди до місцевих виборів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00