UA | RU
22 липня 2025, 08:21

Облив бензином і підпалив: на Рівненщині чоловік намагався вбити дружину

фото: Національна поліція

У Рівненському районі поліцейські розслідують замах на вбивство, вчинене з особливою жорстокістю. Зловмисник і сам отримав смертельні опіки. За життя жінки борються медики Рівненської обласної клінічної лікарні

Про це повідомила поліція області, передає RegioNews.

Заначається, що трагічна подія сталася ввечері 19 липня в селі Шубків Рівненського району. Близько 21:30 44-річний місцевий житель приїхав автомобілем "ВАЗ 2107", щоб забрати свою 41-річну дружину з роботи.

Проте дорогою додому він з'їхав з траси у поле. Там між подружжям виникла сварка — за попередніми даними, на ґрунті ревнощів. У ході конфлікту чоловік пристебнув дружину ременем безпеки, облив її, автомобіль і себе бензином, після чого підпалив.

Жінці вдалося вибратися з охопленої вогнем машини — вона загасила на собі полум’я, вскочивши у калюжу. Попри тяжкі опіки, потерпіла дісталася до дороги, де її побачили односельці й викликали "швидку".

Медики діагностували у жінки 70% опіків тіла. Її госпіталізували до реанімації Рівненської обласної клінічної лікарні. Чоловіка також доставили до медзакладу, однак він невдовзі помер від отриманих травм.

Поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом замаху на умисне вбивство, вчиненого з особливою жорстокістю. Слідство триває.

Нагадаємо, на Тернопільщині жінка через ревнощі облила бензином та підпалила суперницю. 37-річна потерпіла померла у лікарні.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки...
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
Уразив ворожий дрон: на війні загинув майор поліції Дмитро Пономаренко
18 червня 2026, 22:56
У Києві аферисти вкрали квартиру чоловіка через нібито "розшук ТЦК"
18 червня 2026, 22:30
"Чорна каса" облавтодору: на Київщині викрили топпосадовців, які наживалися на оренді держмайна
18 червня 2026, 22:20
На Буковині чоловік продав ухилянту "поїздку" за 12 тисяч доларів
18 червня 2026, 22:15
Удар касетною ракетою: росіяни вбили 78-річну жінку під час роботи на городі
18 червня 2026, 21:56
На Львівщині чоловік повісив сусідського собаку у лісі
18 червня 2026, 21:45
На Житомирщині "кримінальні авторитети" залякували людей
18 червня 2026, 21:25
У Кропивницькому запровадили мораторій на російськомовну музику та заходи
18 червня 2026, 21:14
Ворог скинув потужні авіабомби на Слов’янськ: пошкоджено навчальний заклад
18 червня 2026, 20:59
На Бориспільському шосе сталася ДТП, рух у напрямку Києва ускладнено
18 червня 2026, 20:34