UA | RU
07 липня 2025, 17:10

Залишила дитину помирати на балконі: на Рівненщині судитимуть горе-матір

фото: ілюстративне

Жінка залишила новонароджену дитину без догляду після самостійних пологів

Про це повідомляє поліція Рівненщини, передає RegioNews.

Жителька Рівненського району постане перед судом за умисне вбивство своєї новонародженої дитини. Жінка приховувала вагітність і не зверталася до медичних закладів. Пологи вона приймала самотужки у ванній кімнаті за місцем тимчасового проживання. Після народження дівчинки жінка віднесла дитину на балкон, де немовля померло через відсутність належного догляду та медичної допомоги. Тіло дитини вона помістила в поліетиленовий пакет і викинула до сміттєвого контейнера.

Спочатку справу відкрили за статтею про умисне вбивство малолітньої дитини (п.2 ч.2 ст.115 КК України), проте пізніше перекваліфікували на статтю 117 Кримінального кодексу України, що передбачає умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини одразу після пологів. Жінці повідомлено про підозру у скоєнні цього злочину.

Суд обрав 42-річній уродженці Рівненського району запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Наразі досудове розслідування завершено. Матеріали кримінального провадження передані до суду для розгляду справи.

Раніше повідомлялося, у Києві лікаря приватної клініки відправили за ґрати через смерть немовляти.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання