UA | RU
22 квітня 2020, 15:36 39

Івано-Франківськ: сесія міськради підтримала бізнес та медиків

Сьогоднішня сесія міської ради спрямована на заходи для зменшення навантаження на підприємців під час карантину
Сьогоднішня сесія міської ради спрямована на заходи для зменшення навантаження на підприємців під час карантину
Адмінбудівля. Фото зі сторінки Руслана Марцінківа у Facebook

Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці у Facebook, інформує RegioNews.

Депутати проголосували за рішення щодо зменшення ставки єдиного податку для платників єдиного податку І та ІІ групи на 1 місяць. Це стосується тих, хто не може працювати в час карантину і зареєстрований на території Івано-Франківської ОТГ.

Для створення сприятливого бізнес-клімату в Івано-Франківську скоротять терміни надання низки адміністративних послуг для бізнесу до 10 календарних днів.

Депутати проголосували за звільнення від орендної плати за користування комунальним майном на період з 12 березня до дня закінчення дії карантину закладів освіти, закладів, які надають побутові послуги (перукарні, майстерні і тп), об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, а також закладів сфери громадського харчування та ін.

Проголосували також за доплати медикам, які долучилися до боротьби з вірусом. Одноразова допомога у розмірі 10 000 гривень буде надаватися з подання керівника медичного закладу.

Нагадаємо, в Івано-Франківську запрацює штаб відновлення економіки для підтримки малого і середнього бізнесу.

Мер Івано-Франківська назвав ударом нижче пояса скасування субвенцій для ОТГ. Він також розцінює це як свідомий крок до знищення місцевого самоврядування.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews