UA | RU
21 квітня 2020, 15:38 25

Запорізькі підприємці виїдуть на автопробіг виживання

Автопробіг на підтримку малого бізнесу, який через карантин позбавлений можливостей для виживання, відбудеться у Запоріжжі в середу, 22 квітня
Автопробіг на підтримку малого бізнесу, який через карантин позбавлений можливостей для виживання, відбудеться у Запоріжжі в середу, 22 квітня
Фото: ZIK

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на організаторів акції – міський союз підприємців "Ніка", пише RegioNews.

Мета автопробігу – висловити підтримку малому бізнесу. Захід запланований як всеукраїнський: одночасно з Запоріжжям подібні автопробіги відбудуться у низці обласних центрів України, стверджують організатори.

Захід не порушить карантинних обмежень - учасники не виходитимуть з автомобілів. Вимоги підприємців у вигляді резолюції представникам влади передасть глава Союзу підприємців "Ніка" Лідія Кривенко.

"Самозайняті люди нині поставлені на межу виживання. У Запоріжжі закриті усі ринки, підприємці та аграрії втратили доходи. Великі ж мережі супермаркетів стали фактично монополістами і підняли ціни на продукти. Увесь цей комплекс проблем, за словами організаторів автопробігу, посилює соціальну напругу в Запоріжжі і околицях", - пояснюють свою позицію підприємці.

У Запоріжжі автопробіг стартує одночасно, о 10:00, з двох місць: одна колона – з проспекту Ювілейного в Хортицькому районі, друга – з майдану Волі в Олександрівському. У центрі міста приблизно о 10:30 ці колони з'єднаються і вирушать спочатку до ОДА, а потім – до мерії Запоріжжя.

Читайте також: У Львові створили перелік місцевих виробників, що мають доставку

У Києві під час карантину запрацює віртуальний дитсадок.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews