UA | RU
19 березня 2020, 17:06 28

Меру Івано-Франківська пояснили, чому працює "Епіцентр"

Питання щодо роботи непродовольчого магазину піднімалося на оперативній нараді в голови міста
Питання щодо роботи непродовольчого магазину піднімалося на оперативній нараді в голови міста
Фото: YоuTube

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків отримав офіційну відповідь від торгової мережі "Епіцентр" з поясненням роботи попри введений в місті і країні карантин. Про це мер повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Мешканці Івано-Франківська тривожилися через відкритий "Епіцентр", тож мер вирішив звернутися за офіційним роз'ясненням.

Нагадаємо, в Івано-Франківську закрили усе, крім аптек, продуктових и АЗС, транспорт - обмежать. Задля профілактики поширенню коронавірусу в місті ввели низку обмежень.

"Сьогодні отримав відповідь: "Епіцентр" працює тому, що це господарський магазин, який торгує побутовими товарами. А такі магазини, згідно з рішення президента, повинні лишатися відкритими", - йдеться в дописі.

Прем'єр-міністр в офіційній відповіді підтвердив, що магазин "Епіцентр" не підлягає закриттю.

"Що ж, нагадую, що наша безпека та здоров'я передусім у наших руках. Зверніть увагу на дистанцію, яку треба зберігати з іншими покупцями. Мийте руки, дотримуйтеся рекомендацій лікарів і без гострої потреби не ідіть у місця скупчення людей", - наголошує мер.

ЕПІЦЕНТР: ОФІЦІЙНА ВІДПОВІДЬ #безпека_ІФ Мешканці Івано-Франківська дуже тривожилися через відкритий "Епіцентр", тож...

Опубліковано Русланом Марцінковим Четвер, 19 березня 2020 р.

В Івано-Франківську транспорт скасують, розроблять маршрути для медиків та комунальників. З 19 березня в місті скасують рух громадського транспорту. Спеціальні маршрути створять для тих, хто в умовах карантину повинен працювати.

У Львові Епіцентр та Нова лінія працюють за окремим статусом. Попри заборону роботи усіх закладів, окрім аптек, продуктових крамниць та АЗС, деякі непродовольчі магазини не зачиняються.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews