UA | RU
20 лютого 2020, 17:55 47

Полтавська облрада збереться позапланово через ситуацію в Нових Санжарах

Полтавська обласна рада через розміщення в Нових Санжарах евакуйованих українців з Китаю проведе 21 лютого позачергову сесію
Фото: facebook/o.bilenkyi
Полтавська обласна рада через розміщення в Нових Санжарах евакуйованих українців з Китаю проведе 21 лютого позачергову сесію

Як передає RegioNews, про це повідомив голова ради Олександр Біленький на своїй сторінці в Facebook.

"Завтра на 10:00 збираю позачергову сесію Полтавської обласної ради щодо ситуації в Нових Санжарах", - написав він.

За його словами, очікується керівництво МОЗ та інші компетентні служби, керівників та депутатів громади.

"Потрібно унеможливити будь які прояви дестабілізації ситуації в області та поінформувати людей", - додав Біленький, підкресливши, що "дуже прикро, що місцеву владу повідомили в останній момент".

Він запевнив, що багатьох питань можна було б уникнути.

Нагадаємо, у четвер, 20 лютого, борт із евакуйованими українцями з Уханя, після дозаправки в аеропорту Бориспіль, приземлився в Харкові на спеціально підготовлену стоянку. Евакуйованих українців та іноземців автобусами відвезли до медичного центру Національної гвардії "Нові Санжари" на Полтавщині. Пізніше правоохоронці пообіцяли реагувати на правопорушення згідно з законом.

Пізніше президент Володимир Зеленський розповів, куди поселять евакуйованих українців і засудив спроби перекрити траси і "не пустити громадян України в Україну".

Зранку у Нових Санжарах Полтавської області люди перекрили дорогу і протестували проти того, щоб туди привезли евакуйованих з китайського Уханю українців. Пізніше там почали готуватись до штурму РДА.

Губернатор Полтавської області Олег Синєгубов приїхав до мітингувальників у Нові Санжари і прокоментував інформацію про можливе поселенні українців в санаторій.

Евакуйовані з Китаю українці повністю здорові, проте для унеможливлення потенційних загроз ніхто з місцевих жителів з ними перетинатися не буде, пообіцяв міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

З епіцентру епідемії літак доставив в Україну 48 громадян і 29 іноземців (громадяни Ізраїлю, Норвегії, Чорногорії, Аргентини, Панами, Коста-Ріки, Домінікани, Еквадору та Іспанії).


Андрій Ставніцер
Куратор Одеської області по боротьбі з COVID-19
Райкович Андрій
Міський голова Кропивницького
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »