UA | RU
05 травня 2021, 13:04

РНБО хоче вивчити зв’язок спаду економіки в Україні з підвищенням тарифів на ЖКП

Секретар Ради нацбезпеки і оборони запросив низку матеріалів у прем’єр-міністра
Секретар Ради нацбезпеки і оборони запросив низку матеріалів у прем’єр-міністра
Фото з відкритих джерел

Секретар РНБО Данілов попросив прем'єра Шмигаля проаналізувати і скерувати до Апарату РНБО структуру власників усіх енергетичних і газових компаній в Україні.

Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на лист секретаря РНБО до прем'єра, який є у розпорядженні видання, передає RegioNews.

У документі повідомляється про плани РНБО розглянути "питання погіршення економічної ситуації в Україні через підвищення тарифів на комунальні послуги".

На цій підставі секретар РНБО запросив у прем'єра інформаційно-аналітичний матеріал про структуру власників усіх енергетичних компаній, енергопостачальних компаній та операторів систем розподілу електроенергії (колишніх обленерго), а також газопостачальних і газозбутових компаній України.

Крім того, Данілов попросив Шмигаля підготувати для РНБО матеріали про підвищення в Україні тарифів на комунальні послуги і поліпшення держрегулювання на ринках газу, електроенергії та тепла.

Як повідомлялося, 27 квітня після візиту на Херсонщину Зеленський доручив підготувати засідання РНБО. Доручення надійшло секретареві РНБО Данілову.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook