UA | RU
06 квітня 2021, 15:36

Венедіктова пообіцяла довести до "логічного кінця" слідство стосовно Медведчука

Генпрокурор чекає завершення слідства і збору матеріалу по провадженню
Генпрокурор чекає завершення слідства і збору матеріалу по провадженню
Фото: з відкритих джерел

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова повідомила, що на цей момент підозр щодо народного депутата України Віктора Медведчука немає, але кримінальні провадження будуть доведені до логічного завершення.

Як передає RegioNews, про це Венедиктова повідомила в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

У нас є багато проваджень, у яких фігурує це прізвище... Своє логічне продовження, завершення вони знайдуть. На сьогодні матеріали, які були б проєктами підозр, мені не подавалися", - зазначила вона.

Серед напрямів, за якими працює слідство - і мережа автозаправок, і факти можливого незаконного переміщення нафтопродуктів із РФ поза митним контролем, щодо ухилення від сплати податків. Також у фокусі слідчих - діяльність "Українського вибору", де трьом учасникам громадського руху вже повідомлено про підозру про сприяння в окупації Криму.

Подивимося, які матеріали буде зібрано слідством за всіма провадженнями, оцінимо якість цих матеріалів, їхню обґрунтованість, а потім уже будемо ставити питання щодо проєкту підозри", - сказала Венедіктова.

Як повідомлялося, 19 березня суд відмовився визнати санкції проти телеканалів Медведчука порушенням прав громадян. На розгляді КАС ВС перебувають ще 10 позовних заяв, яким оскаржуються санкції щодо телеканалів.

Раніше повідомлялося що, запровадження санкцій проти каналів Медведчука оскаржують у Верховному Суді. До суду надійшли позовні заяви від громадян, які оскаржують Указ Зеленського.

Нагадаємо, 2 лютого Зеленський ввів персональні санкції проти соратника Медведчука і його телеканалів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
На Київщині молода пара загинула від чадного газу: причиною став автономний обігрівач
28 грудня 2025, 18:28
Після зустрічі у Маямі Зеленський та Трамп зателефонують європейським лідерам
28 грудня 2025, 17:05
Мінімальна пенсія в Україні у 2026 році може зрости до 25 000 грн
28 грудня 2025, 16:50
Президент України Володимир Зеленський прибув до Маямі для зустрічі з Дональдом Трампом
28 грудня 2025, 16:17
Різанина у метро: у Києві на Контрактовій пасажир поранив двох людей під час конфлікту
28 грудня 2025, 16:04
На Івано-Франківщині перекинувся пасажирський автобус: одна людина загинула и 8 травмованих
28 грудня 2025, 15:00
Оголошено перемир'я: МАГАТЕ повідомляє про паузу в бойових діях на території ЗАЕС
28 грудня 2025, 14:30
На Дніпропетровщині внаслідок атак поранено двох чоловіків, пошкоджено майже десять будинків
28 грудня 2025, 14:00
Трагедія на водоймі на Чернігівщині: чоловік загинув, провалившись під кригу
28 грудня 2025, 13:45
На Чернігівщині внаслідок обстрілів поранено 77-річну жінку
28 грудня 2025, 13:00