UA | RU
01 квітня 2021, 21:27

Україна підписала контракти на поставку 22 млн доз вакцин - Степанов

Які конкретно препарати надійдуть, поки не відомо
Які конкретно препарати надійдуть, поки не відомо
Фото: із відкритих джерел

Україна вже уклала контракти на постачання 22 млн доз вакцин від COVID-19, найближчими днями будуть підписані контракти на ще 15 млн доз.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передає RegioNews.

Він запевнив, що в Україну надійде достатньо вакцини, щоб до кінця цього року вакцинувати більшу частину населення.

Якщо разом із COVAX, то це 22 млн доз вакцин. Це те, що вже підписано, проплачено частину. В залежності від умов контракту. І я думаю, що найближчими днями ми заключимо контракти на ще 15 млн доз", - розповів Степанов.

Він додав, що за умовами контрактів, не може повідомити, про поставки яких саме препаратів вдалося домовитися, а також поки не може називати терміни.

Степанов також сказав, що ситуація з коронавірусом почне стабілізуватися після 15 квітня. Однак вона буде по-різному розвиватися в кожному регіоні.

Нагадаємо, раніше у МОЗ сказали, коли українців можуть почати вакцинувати препаратом CoronaVac.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Активістка Богуславець навмисно занизила у декларації вартість двох придбаних квартир у Києві, щоб приховати понад 2 млн грн
05 грудня 2025, 15:14
Близько 90% Чернігівщини без світла через аварію
05 грудня 2025, 14:55
"Заробляли" на дитячій порнографії: повідомлено про підозру адміністраторам підпільної мережі
05 грудня 2025, 14:53
Зеленський ніяк не визначиться із кандидатурою на заміну Єрмаку
05 грудня 2025, 14:42
Правоохоронці повідомили про підозру депутату Харківської міської ради, який перейшов на бік ворога
05 грудня 2025, 14:29
На Полтавщині легковик вилетів у кювет внаслідок ДТП: постраждала жінка
05 грудня 2025, 14:17
У чому різниця між Миколаєм Чудотворцем і Санта Клаусом
05 грудня 2025, 13:59
На Полтавщині чоловік підірвав боєприпас біля авто: постраждали дві жінки
05 грудня 2025, 13:45
Росіяни просунулися поблизу трьох населених пунктів у Донецькій області – DeepState
05 грудня 2025, 13:38
Люди не бачать сенсу гинути в малорезультативній війні
05 грудня 2025, 13:25