UA | RU
05 березня 2021, 12:53

На Закарпатті потрібно запровадити "червону” зону карантину - ОДА

Ніякого плато по захворюваності в регіоні не спостерігається
Ніякого плато по захворюваності в регіоні не спостерігається
Фото: із відкритих джерел

У Закарпатській області задля уникнення колапсу медичної системи через стрімке поширення коронавірусу потрібно запровадити обмеження “червоної” зони карантину.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на директора департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Анатолія Пшеничного, передає RegioNews.

Моя думка як керівника департаменту охорони здоров'я ОДА така, що наразі "червона” зона Закарпаттю просто необхідна. Але це вирішуватиме державна комісія ТЕБ та НС. За останні два тижні ми спостерігаємо ріст захворюваності”, - заявив Пшеничний.

Він додав, що мешканці області продовжують ігнорувати карантинні правила, і жодного плато по захворюваності в регіоні не спостерігається. Зі слів чиновника, 5 березня на Закарпатті було зафіксовано черговий антирекорд - 748 нових інфікованих.

Анатолій Пшеничний стверджує, що "червона” зона допоможе розірвати ланцюг поширення вірусу в регіоні.

Нагадаємо, на Закарпатті розгорнули ще 200 ліжок, в області 26 лютого зафіксували черговий рекорд смертності від CОVID-19.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей