UA | RU
02 березня 2021, 18:21 63

Кам’янець-Подільська міськрада звернулась до керівництва держави щодо заборони проросійських партій

Вимагають заборонити діяльність партій "Опозиційна платформа – За життя" та Партії Шарія
Вимагають заборонити діяльність партій "Опозиційна платформа – За життя" та Партії Шарія
Фото з відкритих джерел

Питання про діяльність проросійських політичних сил в Україні розглянули сьогодні на сесії Кам’янець-Подільської міськради під гаслом «За проросійськими політиками завжди йдуть російські танки».

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу Кам’янець-Подільської міськради.

З ініціативою звернення до Президента України, секретаря РНБО, голови Верховної ради виступили представники "Свободи”. Зокрема вони вимагають заборонити діяльність партій "Опозиційна платформа – За життя" та Партії Шарія.

Серед іншого, у зверненні зазначається, що "окрім боротьби, що ведеться за суверенітет на східних кордонах, є й внутрішній ворог, який розхитує ситуацію та підточує основи державотворення”.

Просимо вас підготувати та ухвалити законопроєкти та регуляторні акти, які б заборонили фактичну діяльність партії "Опозиційна платформа – За життя" та Партії Шарія як таких, що відстоюють та активно просувають інтереси російського агресора, - йдеться у зверненні.

Депутати звернення підтримали, його надішлють до вищих керівних органів держави.

#сесія #звернення "За проросійськими політиками завжди йдуть російські танки" Сьогодні на сесії депутати підтримали...

Posted by Кам’янець-Подільська міська рада on Tuesday, March 2, 2021

Як повідомлялося, 26 лютого Івано-Франківська міськрада просить владу заборонити "Партію Шарія" та ОПЗЖ. Служба безпеки України підозрює Анатолія Шарія у державній зраді.

Раніше, 25 лютого, Чернівецька міськрада просить РНБО накласти санкції на Папієва, ОПЗЖ та партію Шарія. Відповідне звернення підтримане більшістю голосів депутатів.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook