UA | RU
26 лютого 2021, 16:33 18

Івано-Франківська міськрада просить владу заборонити "Партію Шарія" та ОПЗЖ

Служба безпеки України підозрює Анатолія Шарія у державній зраді
Служба безпеки України підозрює Анатолія Шарія у державній зраді
Фото: із відкритих джерел

Депутати Івано-Франківської міської ради слідом за Чернівецькою закликали керівництво держави заборонити в Україні “Партію Шарія” та політсилу “Опозиційна платформа - За життя”.

Про це повідомляється на сайті міської ради, передає RegioNews.

Відповідне звернення до президента Володимира Зеленського, голови Верховної Ради Дмитра Разумкова та секретаря РНБО Олексія Данілова депутати підтримали 26 лютого.

Івано-Франківські депутати вважають "Партію Шарія” та ОПЗЖ "рупорами Кремля”, які здійснюють маніпуляції нормами моралі, питаннями мови та дружби з Російською Федерацією, "чим сприяють розколу українського суспільства”.

Революція Гідності призвела до заборони проросійських антиукраїнських партій - Комуністичної партії та Партії регіонів. Однак, і після Революції Україна змушена протистояти гібридній війні з російським впливом. Окрім боротьби, що ведеться за суверенітет на східних кордонах, є і внутрішній ворог, який розхитує ситуацію та підточує основи державотворення. Сьогодні є шанс успішно завершити цю боротьбу", — йдеться в заяві міської ради.

Місцеві депутати просять парламент ухвалити проєкт закону і інші нормативні акти, які б заборонили діяльність цих партій.

Нагадаємо, Чернівецька міськрада просить РНБО накласти санкції на Папієва, ОПЗЖ та партію Шарія, відповідне звернення 25 лютого було підтримане більшістю голосів депутатів.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram