UA | RU
01 березня 2021, 18:38

Доба в ООС: один військовий поранений, ще вісім отримали бойові травмування

Перестрілки відбувалися в районі трьох населених пунктів на Донбасі
Перестрілки відбувалися в районі трьох населених пунктів на Донбасі
Фото: із відкритих джерел

В Зоні проведення ООС російсько-окупаційні війська продовжують здійснювати обстріли позицій Збройних Сил України, упродовж доби було зафіксовано три порушення “тиші”.

Про це повідомляє штаб Операції об'єднаних сил, передає RegioNews.

Так, неподалік населеного пункту Водяне, що на Приазов’ї, окупанти вели прицільний вогонь з автоматичних станкових гранатометів, а поблизу Павлополя – із станкових протитанкових гранатометів.

На цьому ж напрямку, внаслідок підриву військового автомобіля на невідомому вибуховому пристрої один військовослужбовець Збройних Сил України отримав бойове поранення, ще вісім воїнів – бойове травмування. Захисників оперативно доправили до лікувального закладу, де їм надають належну медичну допомогу військові лікарі”, - йдеться в повідомленні.

Також неподалік Богданівки російські війська здійснили прицільний обстріл українських позицій із автоматичного станкового та ручного протитанкового гранатометів. У відповідь на обстріли противника військовослужбовці Збройних Сил відкривали вогонь у відповідь.

В той же час, на Світлодарському напрямку зафіксовано проведення противником інженерних робіт з обладнання нових позицій в напрямку підрозділів ЗС України. Вищезазначені факти свідчать про те, що представники збройних формувань РФ продовжують демонструвати небажання виконувати раніше досягнуті домовленості”, - додали в штабі ООС.

Упродовж доби сапери розмінували майже 3 гектари території та передали на знищення 77 вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, добою раніше бойовики три рази обстріляли позиції підрозділів Об’єднаних сил.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
На вихідних в Україні потепліє до +10 градусів
13 лютого 2026, 17:09
У ЗСУ показали, як ефектно атакували підстанцію та аеродром ворога
13 лютого 2026, 16:45
Як можна обирати очільником олімпійського руху людину з тоталітарної країни
13 лютого 2026, 16:33
"Зникли" понад 120 мільйонів: НАБУ викрило розкрадання на відновленні Харкова
13 лютого 2026, 16:15
13 500 євро з людини: на Буковині затримали організаторів нелегального виїзду чоловіків за кордон
13 лютого 2026, 15:55
Надзвичайна ситуація у Києво-Печерській лаврі: підтоплено фондосховища музею
13 лютого 2026, 15:37
Стало відомо, де та коли може відбутися наступний раунд мирних переговорів
13 лютого 2026, 15:18
Працівники київського депо зливали дизель із тепловозів: до 2000 літрів за ніч
13 лютого 2026, 14:44
Агенти ФСБ, що сприяли ударам по енергооб'єктах Дніпра, отримали вирок
13 лютого 2026, 14:27
Росіяни вдарили по дитячій лікарні в Сумах
13 лютого 2026, 14:15