UA | RU
26 січня 2021, 16:21

Мешканець Запоріжжя заробляв "мінуванням” об’єктів в Україні та за кордоном - СБУ

Він встиг надіслати понад 200 повідомлень про "мінування” різноманітних закладів та установ
Він встиг надіслати понад 200 повідомлень про "мінування” різноманітних закладів та установ

Працівники Служби безпеки України затримали мешканця Запоріжжя, який анонімно розсилав повідомлення про “мінування” державних установ та об’єктів критичної інфраструктури в Україні та за кордоном.

Про це повідомляє пресслужба СБУ, передає RegioNews.

За даними досудового слідства, мешканець обласного центру створив у одній із заборонених в Україні соціальних мереж групу, в якій за гроші приймав "замовлення” на псевдомінування різних об’єктів”, - йдеться в повідомленні.

Відомо, що зловмисник регулярно надсилав на електронні поштові скриньки СБУ та Нацполіції листи із погрозами про нібито закладання вибухових пристроїв у школах, вищих навчальних закладах, атомних станціях, вокзалах та в місцях масового перебування людей.

За попередньою інформацією, він встиг надіслати понад 200 повідомлень про "мінування”. Правоохоронці затримали зловмисника у Запоріжжі за місцем проживання.

Під час обшуків у фігуранта справи правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони із доказами протиправної діяльності”, - розповіли в СБУ.

Зловмиснику оголосили про підозру у скоєнні злочину та обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Нагадаємо, на Чернігівщині СБУ виявила розкрадання з військової частини, для приховування походження товарів зловмисники знищували аутентичні серійні номери на викрадених вузлах.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа