UA | RU
19 грудня 2020, 11:57 1855

Кернесу хочуть присвоїти статус почесного громадянина Харкова

Іменем Кернеса також планують назвати один із проспектів міста
Іменем Кернеса також планують назвати один із проспектів міста
Фото: із відкритих джерел

Меру Харкова Геннадію Кернесу, який 17 грудня помер у Німеччині від ускладнень, викликаних коронавірусом, присвоять статус почесного громадянина міста.

Про це в ефірі телеканалу "Україна” заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, який виконує обов'язки мера міста, передає RegioNews.

Я виступив з ініціативою увічнити пам'ять про Геннадія Кернеса, починаючи з присвоєння йому звання почесного громадянина міста. Розпочато роботу над створенням пам'ятника цьому керівнику міста, який перевернув ментальність людей в улюбленому ним Харкові", - зазначив Терехов.

Він додав, що іменем Кернеса буде названий проспект у Харкові, і висловив сподівання, що депутати міськради підтримають цю ідею.

Відповідаючи на запитання, хто зараз буде керувати містом, виконувач обов'язків мера сказав, що згідно із законом про місцеве самоврядування, в установлені строки будуть подані відповідні документи до Верховної Ради, і вже нардепи ухвалять рішення.

Нагадаємо, 17 грудня міський голова Харкова Геннадій Кернес помер від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою.

У Харкові оголосили триденний траур через смерть Кернеса, у місті скасовані всі масові заходи.

Пізніше друг Кернеса Фукс назвав "дуже дивними” обставини його смерті, до того, як відмовили нирки, мер Харкова відчував себе добре.

Також ми писали, що міськрада Харкова прокоментувала проведення виборів у зв'язку зі смертю Кернеса.

Згодом у міськраді Харкова сказали, де поховають Кернеса, ховати Кернеса будуть без дотримання обмежень, встановлених для коронавірусних пацієнтів.

Підписуйтесь на RegioNews