UA | RU
17 грудня 2020, 15:22 930

Друг Кернеса Фукс назвав "дуже дивними” обставини його смерті

До того, як відмовили нирки, мер Харкова відчував себе добре
До того, як відмовили нирки, мер Харкова відчував себе добре
Фото: УНІАН

Стан здоров'я мера Харкова Геннадія Кернеса різко погіршився після того, як у нього відмовили нирки. Перед цим лікарі вже планували відправляти його в Україну.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24” розповів соратник Кернеса і бізнесмен Павло Фукс, передає RegioNews.

За його словами, ситуація із здоров’ям Кернеса змінилася в гіршу сторону після відмови роботи нирок, до цього він почував себе добре.

Вранці зателефонувала дружина Кернеса, сказала, що її викликали до лікарні вночі. Вночі мій друг пішов з життя, людина, з якою ми продружили 30 років, ми не просто знайомі. Всі шоковані, звичайно. Але це життя... що робити. Причому дуже дивно все. Він був у дуже хорошому стані, вже лікарі хотіли відправляти його, але ускладнення дало на нирки, і коли нирки перестали працювати, вже ситуація змінилася”, - розповів Фукс.

За його словами, лікування Кернеса давало надії на швидке одужання. Він зазначив, що смерть мера - велика втрата для Харкова, оскільки в місті Геннадій Кернес мав велику популярність.

Для харків'ян нічого не зміниться. Уся команда Геннадія Адольфовича залишається працювати, всі будуть продовжувати його курс. Думаю, все повинно бути нормально. Кілька останніх днів я переживав, бо я з ним не розмовляв. А так ми спілкувалися щодня. Він питав, розмовляв, дзвонив, давав команди Терехову, у мене перепитував - нормальний був звичайний діалог, як завжди", - сказав Фукс.

Нагадаємо, 17 грудня міський голова Харкова Геннадій Кернес помер від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою.

У Харкові оголосили триденний траур через смерть Кернеса, у місті скасовані всі масові заходи.

Підписуйтесь на RegioNews