UA | RU
16 листопада 2020, 17:16

ДБР оголосило про завершення розслідування зґвалтування в Кагарлику

Тепер катування і зґвалтування у кагарлицькому відділку поліції буде розглядати суд
Тепер катування і зґвалтування у кагарлицькому відділку поліції буде розглядати суд
Фото: Нацполіція

Слідчі закінчили досудове розслідування у справі стосовно п’яти співробітників Кагарлицького відділку поліції в Київській області, яких звинувачують у зґвалтуванні, катуванні та викраденні людей.

Про це повідомляє Офіс Генпрокурора, передає RegioNews.

За даними слідства, працівники поліції для розкриття злочинів катували і незаконно позбавляли волі людей.

Так, в січні 2020 року троє поліцейських наносили двом потерпілим тілесні ушкодження, перевозили їх у багажнику, застосовували електричний струм, прикували наручниками до батареї.

Також за іншим фактом, який стався у травні 2020 року, з метою отримання зізнання, потерпілому було завдано 17 ударів руками та ногами по різним частинам тіла, внаслідок чого він отримав тілесні ушкодження легкого та середнього ступенів тяжкості”, - розповіли в Офісі Генпрокурора.

Крім того, в травні один з фігурантів викликав до відділення поліції жінку в якості свідка, в службовому кабінеті одягав на неї протигаз, заковував у кайдани і стріляв над головою з табельного пістолета. Після цього кілька разів зґвалтував її.

Керівник відділення, в свою чергу, знав про існування такої практики, однак не вживав жодних заходів реагування на дії підлеглих", - йдеться в повідомленні.

Після завершення ознайомлення сторони захисту із матеріалами кримінального провадження обвинувальний акт буде скеровано до суду.

Нагадаємо, 24 травня у Кагарлику правоохоронці у своєму службовому кабінеті із застосуванням насильства кілька разів зґвалтували 26 - річну жінку, яку викликали у відділення поліції в якості свідка.

Усі відділення Кагарлицької поліції розформували, а всіх співробітників відправлять на переатестацію.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
13 500 євро з людини: на Буковині затримали організаторів нелегального виїзду чоловіків за кордон
13 лютого 2026, 15:55
Надзвичайна ситуація у Києво-Печерській лаврі: підтоплено фондосховища музею
13 лютого 2026, 15:37
Стало відомо, де та коли може відбутися наступний раунд мирних переговорів
13 лютого 2026, 15:18
Працівники київського депо зливали дизель із тепловозів: до 2000 літрів за ніч
13 лютого 2026, 14:44
Агенти ФСБ, що сприяли ударам по енергооб'єктах Дніпра, отримали вирок
13 лютого 2026, 14:27
Росіяни вдарили по дитячій лікарні в Сумах
13 лютого 2026, 14:15
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
13 лютого 2026, 14:01
Нарубали на 12 мільйонів: на Харківщині викрили посадовця, який "заробляв" на деревах
13 лютого 2026, 13:55
Платежів на пів мільйона: на Волині судили митника за схему зловживання
13 лютого 2026, 13:35
Взяли квартиру штурмом: на Закарпатті 16-річну дівчину врятували від ґвалтівника
13 лютого 2026, 13:34