UA | RU
21 вересня 2020, 19:15 11

Нардеп Юрченко заявив, що не має стосунку до злочину, у якому його підозрюють

Суд знову перейшов у відкритий режим
Суд знову перейшов у відкритий режим
Фото: Facebook

Народний депутат Олександр Юрченко заявив, що не має стосунку до злочину, який йому інкримінує Національне антикорупційне бюро.

Про це сам Юрченко заявив у Вищому антикорупційному суді, який обирає йому запобіжний захід, повідомляє RegioNews з посиланням на Укрінформ.

Жодного відношення до того, що подається у матеріалах досудового розслідування, я не маю. Ніякі кошти я не брав, нікого до надання мені якихось коштів я не підбурював, про що свідчать і підтверджують ті обшуки, які у мене були проведені абсолютно у всіх місцях. Нічого органи досудового розслідування не знайшли”, - сказав депутат.

На його думку, ситуація з нібито наданням йому неправомірної вигоди за внесення поправок до закону виникла через те, що в країні багато років не вирішується проблема поводження з побутовими відходами і немає профільного законодавства. У цьому, як стверджує Юрченко, зацікавлені різні групи впливу, які "не сплачуючи коштів державі і отримують надприбутки”.

У попередні скликання парламенту ці групи впливу були зацікавлені, щоб закон не виходив у зал. Цього разу, коли законодавство вийшло на друге читання, почали робити провокації і чинити тиск через ЗМІ”, - заявив парламентарій.

Під час судового засідання прокурор САП висловив клопотання про обрання Юрченку запобіжного заходу у вигляді арешту з можливістю внесення застави у розмірі 6,5 млн грн.

Водночас захист депутата заявив, що повідомлення йому про підозру грунтується на недопустимих доказах, а тому обирати запобіжний захід не можна.

LIVE: Суд обирає запобіжний захід нардепу Олександру Юрченку

LIVE: Суд обирає запобіжний захід нардепу Олександру Юрченку

Опубліковано УНН - Українські Національні Новини Понеділок, 21 вересня 2020 р.

Нагадаємо, 13 вересня нардеп Гео Лерос повідомив, що НАБУ затримало на хабарі помічника депутата Олександра Юрченка, який взяв перші $13 тисяч з $200 тисяч, які передбачалися нардепу за законопроєкт, пов'язаний з побутовими відходами.

14 вересня стало відомо, що нардеп Юрченко добровільно покидає фракцію "Слуга народу", він написав відповідну заяву.

17 вересня генпрокурор Ірина Венедіктова підписала підозру "слузі" Юрченку.

Також Юрченка офіційно виключили зі "Слуги народу".

Сьогодні, під час судового засідання із обрання запобіжного заходу, стало відомо, що у нардепа Юрченка знайшли незареєстрований пістолет.

Пізніше засідання у справі нардепа Юрченка перевели в закритий режим.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews