UA | RU
31 серпня 2020, 13:22

У Миколаєві День міста пройде без традиційного параду

12 вересня Миколаєву виповнюється 231 рік
12 вересня Миколаєву виповнюється 231 рік
Фото: Facebook

Міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич заявив, що цього року святкування Дня міста пройде із дотриманням вимог карантину і буде скромнішим, ніж у попередні роки.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради, передає RegioNews.

Цього року не буде вже традиційного параду. Також вздовж Соборної не стоятимуть виставки районів міста, закладів культури, спорту, освіти", – розповів він.

Міський голова додав, що святкування відбудеться у всіх районах міста і на всіх майданчиках. Він запевнив, що будуть дотримані всі заходи безпеки, івлада міста несе за це відповідальність.

До того ж, чимало заходів, в тому числі великий вечірній концерт на головній площі міста, будуть транслюватися і показуватися на телеканалі”, - додав Сенкевич.

Нагадаємо, раніше в Чернівцях скасували всі святкові заходи до Дня незалежності, місто потрапило до "червоної" зони карантину.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників