У Мін'юсті розповіли, звідки виникла ідея подарункових сертифікатів у СІЗО
![](https://regionews.ua/static/img/_/_/____523_605x320.jpg)
Міністр юстиції Денис Малюська розповів, як виникла ідея запустити послугу продажу сертифікатів у платні камери у СІЗО, і чи є на них попит.
Про це він повідомив в ефірі каналу "1+1", передає RegioNews.
За його словами, однією із причин появи сертифікатів стала потреба у коштах на ремонт та утримування слідчих ізоляторів.
Нам потрібні гроші. Наші тюрми й слідчі ізолятори перебувають у жахливих умовах. Їх за щось потрібно ремонтувати та утримувати. Тюремна система може отримувати гроші коштом платних камер і коштом трошки екзотичного інструменту, як подарунковий сертифікат на "місце" у СІЗО", - повідомив глава Мін'юсту.
Малюська зауважив, що у Мін'юсті не робили прорахунки популярності сертифікатів на платні камери, адже передбачити попит неможливо.
Собівартість такого сертифікату нульова. Щонайменше чотири сертифікати було придбано у першу годину роботи послуги. Вже 28 тисяч гривень у нас на рахунках є", - сказав Малюська.
Він додав, що вартість сертифіката залежить від місця розташування СІЗО, а також терміну перебування.
Нагадаємо, 24 липня Мін'юст почав продаж подарункових сертифікатів на платні камери в СІЗО. Вже наступного дня меру Одеси Труханову подарували сертифікат на VIP-камеру в СІЗО.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)