UA | RU
24 липня 2020, 19:15

У поліції не платитимуть винагороду за інформацію про "полтавського терориста"

Пошуки правопорушника тривають
Пошуки правопорушника тривають

Про грошову винагороду за інформацію про місце перебування Романа Скрипника поки що не йдеться, щоб громадяни не намагалися його затримати самостійно, оскільки це може бути небезпечно.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ Нацполіції Полтавської області, пише Regionews з посиланням на Укрінформ.

У поліції Полтавщини прокоментували оприлюднені у ЗМІ повідомлення, що за інформацію про Скрипника поліція готова виплатити винагороду. Там заявили, що першопочатково йшлося про те, що питання щодо призначення винагороди за інформацію щодо цієї особи вирішується.

Наразі прийнято рішення в ході спеціальної операції затримувати (Скрипника - ред.) силами правоохоронців. Тому, щоб не наражати громадян на небезпеку, ми зараз про грошову винагороду не кажемо, щоб громадяни самі не намагалися його затримати, бо, за нашою інформацією, він може мати предмет, схожий на гранату", - наголосили у поліції.

Раніше повідомлялося, що за інформацію, яка допоможе затримати Скрипника, в Нацполіції готові виплатити винагороду.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання