UA | RU
07 травня 2020, 19:10 35

У Черкасах пом'якшення карантину скасував суд

Скасували рішення Черкаського міськвиконкому про послаблення карантину
Скасували рішення Черкаського міськвиконкому про послаблення карантину
Фото: Pixabay

6 травня Черкаський окружний адміністративний суд розглянув та задовольнив позовну заяву Черкаської обласної державної адміністрації з приводу скасування рішення Черкаського міськвиконкому про послаблення карантину.

Про це повідомляють RegioNews із посиланням на Черкаську ОДА.

Позов подала Черкаська ОДА й суд задовольнив його, спираючись на відповідні статті Конституції України, низку законів та підзаконні акти.

Таким чином, зупинили рішення місквиконкому від 30 квітня 2020 року, яким передбачалося відновлення роботи об'єктів торгівлі, сфери послуг, міських парків, скверів, об'єктів спортивної інфраструктури, на території Черкас.

Нагадаємо, що міська влада міста Черкаси скасувала частину заборон і обмежень, пов'язаних із епідемію коронавірусу. І це попри те, що Кабмін офіційно продовжив карантин до 21 травня. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пригрозив Анатолію Бондаренку жорсткою реакцією, а Нацполіція відкрила за фактом кримінальне провадження. У цей же час Анатолій Бондаренко опублікував на особистій Facebook-сторінці скріни смс-листування нібито із заступником керівника ОПУ Сергієм Трофімовим, де той погрожує йому. 2 квітня в ОПУ заперечили факт такого листування й назвали його фейком. 4 травня в Черкаси ввели військову техніку для забезпечення громадського порядку.

Як писали RegioNews раніше, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, якого раніше викликали на допит у кримінальному провадженні про послаблення карантинних заходів у місті, прийшов до слідчого управління, але допит у поліції не провели.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews