UA | RU
07 травня 2020, 18:43 48

У Миколаєві породіллю, яку лікували від коронавіруса, з малюком виписали з пологового

Жінка вилікувалася за два дні до пологів
Жінка вилікувалася за два дні до пологів
Фото: пологовий №1

У Миколаєві з пологового будинку №1 виписали породіллю з дитиною, яка під час вагітності захворіла на коронавірус.

Про це йдеться в сюжеті ТСН, передає RegioNews.

Світлана з села Воронівка Вознесенського району де виявили перших хворих на коронавірус в області.

Жінка зазначає, що з дому виходила дуже рідко, одного разу сходила до місцевого магазину, а після потрапила до лікарні. У пологовому вона провела 3 тижні,та нарешті з новонародженим повернеться додому.

Головний лікар Пологового будинку №1 м.Миколаєва Євген Волохов каже, що Світлані пощастило. Вірус в неї виявили на ранній стадії та одразу почали лікувати. Воно тривало три тижні, а за два дні до пологів Світлані повідомили, що аналізи негативні, вона здорова. Жінка народила хлопчика- майже три з половиною кілограми. Назвали його - Тимофієм.

До породіллі завітав і мер міста Олександр Сєнкевич. Після візиту він поділився відео на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні відвідав наш перший пологовий будинок, щоб подякувати медичним працівникам за їхню працю в особливих умовах. Також провідали породіллю з Вознесенського району, яка вже вилікувалась від коронавірусу і вже сьогодні виписана з пологового будинку. Впевнений, що разом, однією командою, ми оминемо ці кризові часи з найменшими втратами. Всім міцного здоров’я та сімейного благополуччя!

Опубліковано Александром Сенкевичем Четвер, 7 травня 2020 р.

Щасливий батько каже, що вдома ще 4 дітей. Згадує, як перелякався, коли у дружини виявили коронавірус. І досі не розуміє, як вона підхопила недугу. Бо крім неї, ніхто в родині не захворів.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews