UA | RU
04 березня 2020, 18:15 52

Переглянути бюджет і не допустити кризу: Шмигаль назвав пріоритетні кроки свого уряду

Кандидат на посаду прем'єр-міністра України Денис Шмигаль розповів, які основні пріоритети він бачить на посту очільника Кабміну
Кандидат на посаду прем'єр-міністра України Денис Шмигаль розповів, які основні пріоритети він бачить на посту очільника Кабміну
Фото: Facebook

Про це він заявив із трибуни Верховної Ради, передає RegioNews.

Одним із перших кроків він вважає необхідність перегляду державного бюджету, збільшення соціальних виплат і пенсій для населення.

"Є кілька викликів, за вирішення яких нам потрібно братися негайно. Це недопущення економічної і бюджетної кризи. Вважаю, що ми повинні переглянути державний бюджет на 2020 рік в частині збільшення виплат і пенсій для простих українців", - заявив Шмигаль.

На його думку, потрібно врегулювати питання зарплат чиновників, а також погасити борги перед шахтарями. Також у виступі він згадав економічний блок.

"Ми збережемо реформу децентралізації, велике будівництво, доступні кредити і діджиталізацію", - заявив Шмигаль.

Ще одне пріоритетне завдання на думку Шмигаля - це загроза поширення коронавірусної інфекції. Він зазначив, що потрібно розробити комплексну програму на випадок поширення вірусу і здійснювати заходи з підвищення рівня інформування українців.

"В України повинна бути комплексна програма на випадок поширення вірусу, і вона стане першою цеглиною в побудові єдиної ефективної системи захисту населення від біологічних, кліматичних і техногенних загроз", - сказав Шмигаль.

Нагадаємо, Рада проголосувала за відставку прем'єра, і Президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній раді призначити новим прем'єр-міністром Дениса Шмигаля.

Раніше кандидат на посаду прем'єр-міністра від президента України Денис Шмигаль подав декларацію про доходи як голова уряду

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews