UA | RU
03 березня 2020, 15:11

Перший випадок коронавірусу в Україні: реакція соцмереж

Третього березня головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що в Україні зафіксовано перший випадок захворювання на коронавирус
Третього березня головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що в Україні зафіксовано перший випадок захворювання на коронавирус
Фото: Facebook

Повідомляється, що загрози життю постраждалого поки немає. Лікарі відпрацьовують найближче оточення хворого.

Міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька заявила, що ситуація з зареєстрованим першим випадком зараження повністю контрольована.

В Україні на деякий час внесли зміни в правила виклику швидкої допомоги та лікарів, а в Чернівецьких школах вирішили поки не оголошувати карантин, а лише недопускати до уроків дітей з симптомами ГРВІ та грипу.

Пізніше стало відомо, що аналізи українця, у якого виявили коронавірус, будуть відправлені в Лондон для остаточного підтвердження і занесення до статистики ВООЗ.

А тим часом українці в соцмережах з гумором, сарказмом і жартами відреагували на перший підтверджений випадок захворювання на коронавірус в Україні.

Нагадаємо, прикордонники, які перевіряли хворого на коронавірус, почуваються добре. Жодних симптомів будь-якої хвороби у прикордонників КПП "Порубне", які пропускали хворого на коронавірус, медики не виявили.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram