В Одеській області випробовують бойові ракети "Нептун"
![](https://regionews.ua/static/img/3/7/376219_605x320.jpg)
В Одеській області успішно тривають державні випробування вітчизняного ракетного комплексу Р-360 "Нептун".
Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України, пише RegioNews.
Наголошується, що головною особливістю поточних випробувань є стрільба з бойовою частиною.
Ракети проекту "Нептун" – перспективна українська розробка. У разі запуску серійного виробництва вони можуть стати вагомою зброєю стримування, адже вони здатні знищувати не тільки корабельні мети, але й наземні. Крім того, дані ракети є сучасним видом озброєння, вони керовані і практично непомітні для ворожих радарів", - підкреслюють у міністерстві.
Довідка:
"Нептун" – це комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою, призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів і берегових радіо-контрастних цілей, в простих і складних метеорологічних умовах, в будь-який час доби і року, при активному вогневому і радіоелектронного протидії противника.
Раніше повідомлялося, що на Донбасі проти бойовиків будуть воювати роботи
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)