UA | RU
27 травня 2020, 15:37 33

Голова Кіровоградської ОДА Балонь розповів, як його призначали на посаду

Пропозицію очолити область Андрій Балонь отримав безпосередньо від президента Зеленського
Пропозицію очолити область Андрій Балонь отримав безпосередньо від президента Зеленського
Фото: РБК Україна

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь спочатку подумав, що бажання президента поспілкуватися – це жарт.

Про це Андрій Балонь розповів у ексклюзивному інтерв`ю RegioNews.

Мені особисто запропонував її (посаду – ред.) президент. Так сталося, що перебуваючи на посаді заступника голови Херсонської ОДА і попрацювавши деякий час з новопризначеним головою, я зрозумів, що в нас з ним дещо різне бачення ситуації. Маючи власну гідність і знаючи собі ціну, я просто написав заяву за власним бажанням і пішов. Через два з половиною місяці мені зателефонували з Офісу президента і сказали, що Зеленський хоче зі мною поспілкуватися. Я спочатку подумав, що це жарт, адже сьогодні пранкерів достатньо. Але виявилося, що ні, мені призначили співбесіду і вже за її результатами запропонували посаду голови Кіровоградської ОДА",- пригадав Андрій Балонь.

Андрій Балонь розповів, що фінальній співбесіді завжди передують перевірки і детальний збір інформації. І на той момент, коли він спілкувався з президентом, на потенційного голову ОДА була зібрана досить пухка папка. Співбесіда тривала годину і лише після цього Балоню запропонували очолити ОДА.

Повне інтерв'ю з головою Кіровоградської ОДА Андрієм Балонем читайте тут.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews