UA | RU
19 листопада 2025, 10:17

Вперше за 34 роки у дитсадках Києва вистачає місць для дітей

ілюстративне фото: з відкритих джерел

Уперше за історію незалежності у дитсадках Києва є місця для всіх дітей

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на інтерв'ю заступниці міністра освіти і науки України Анастасії Коновалової виданню "РБК-Україна".

За словами Коновалової, українська дошкільна освіта зіткнулася з безпрецедентними викликами, головними з яких є критичне падіння народжуваності, низькі зарплати вихователів та безпекова ситуація.

Вона зазначила, що демографічна яма вже відчутно впливає на дитячі садки, які стрімко втрачають дітей.

Коновалова додала, що Київ уперше за історію незалежності вже може забезпечити місцем у дитсадку кожну дитину. Хоча черги залишаються до окремих популярних закладів, а також у містах-сателітах (Ірпінь, Буча, Вишгород) через велику кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Як повідомлялось, у столиці батьки дітей повідомляють про проблеми з електропостачанням у дитячих садках. Зокрема в деяких закладах під час відключень світла не працюють генератори, а дітям відмовляють у гарячих сніданках.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
На Буковині внаслідок нічної аварії загинув молодий хлопець, ще троє людей травмовані
14 грудня 2025, 14:19
Пожежа на 16-му поверсі у Кривому Розі: з диму врятували 8 людей, серед них – 4 дитини
14 грудня 2025, 14:04
Семеро людей поранені внаслідок дронової атаки на Запоріжжя, серед них 6-річна дитина
14 грудня 2025, 13:34
Кушнер і Віткофф зустрінуться із Зеленським у Берліні: обговорюватимуть мирний план України
14 грудня 2025, 13:05
Сумщина попрощалася з поліцейським Артемом Щербаком, який загинув на Донеччині
14 грудня 2025, 12:45
Повний блекаут у Миколаєві: світло і вода відключені через наслідки обстрілів
14 грудня 2025, 12:15
Масова стрілянина на пляжі Бонді-Біч у Сіднеї: поранено щонайменше 6 людей
14 грудня 2025, 11:59
Через російські удари по Харкову та Куп’янському районі 5 людей отримали поранення
14 грудня 2025, 11:30
Росіяни поцілили по супермаркету АТБ у Запоріжжі: поранено щонайменше 4 людей
14 грудня 2025, 10:54
Розглядається питання щодо звільнення заступника керівника ОП Олега Татарова
14 грудня 2025, 10:30