UA | RU
23 квітня 2025, 16:56

У Києві судили військового, який біля "Гулівера" жорстоко побив чоловіка

Ілюстративне фото

У столиці винесли вирок військовому, який побив чоловіка. Це сталось біля ТРЦ Гулівер

Про це повідомляє Судово-Юридична газета, передає RegioNews.

У Києві військовий побив чоловіка біля ТРЦ. Це сталось в березні біля торгівельного центру "Гулівер". Там двоє чоловіків посварились. Тоді військовий схопив потерпілого за плече, а потім з силою вдарив передпліччям по обличчю. Удар виявився настільки сильним, що чоловік втратив свідомість і впав на бетон.

Медики діагностували в постраждалого закриту черепно-мозкову травму, тяжкий забій головного мозку, а також субдуральну та епідуральну гематоми. Це тяжкі ушкодження.

Суд визнав військового винним. Йому призначили п'ять років позбавлення волі. Проте його звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном у два роки.

Нагадаємо, раніше на Львівщині судили військового, який пішов у СЗЧ та вбив матір. Це сталось, коли вони посварились. Тоді він побив кулаком та дерев’яним руків’ям молотка жінку, після чого топтався ногами по її тулубу. Від отриманих травм жінка померла.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом
22 січня 2026
Він більше не працює на цвинтарі. Чи посадять політтехнолога Петрова
Історія із бронювальним працевлаштуванням Володимира Петрова на Національному військовому меморіальному кладовищі може вийти боком не тільки йому самому, а й владі
Українцям готують нові правила для розірваних заручин
04 лютого 2026, 16:19
Намагався перетнути кордон: на Вінниччині у Дністрі потонув чоловік
04 лютого 2026, 16:01
В Україні створили нове командування безпілотних систем ППО
04 лютого 2026, 15:59
Після морозів в Україну йде потепління
04 лютого 2026, 15:43
На Миколаївщині двоє дорослих та 12-річна дитина отруїлися чадним газом
04 лютого 2026, 15:34
Народного депутата від "Слуги народу" підозрюють у махінаціях із землею на 30 мільйонів
04 лютого 2026, 15:15
Росіяни вдарили касетними снарядами по ринку в Дружківці: семеро загиблих, 15 поранених
04 лютого 2026, 15:10
Дитину забили до смерті: посадовицю служби у справах дітей у Кривому Розі підозрюють у недбалості
04 лютого 2026, 14:58
8 тисяч доларів за "подорож" через Тису: в Києві засудили організатора схеми
04 лютого 2026, 14:55
"Нас хочуть залишити без світла, тепла, води": мер Харкова розповів, скільки будівель місті неможливо відновити
04 лютого 2026, 14:35