Пограбував на побаченні: поліція повідомила киянину про підозру

Поліція Києва затримала грабіжника, який пограбував знайому прямо на побаченні
Про це повідомили столичні правоохоронці, передає RegioNews.
Зазначається, що до поліції Подільського району звернулася 40-річна жінка із заявою про крадіжку. Вона розповіла, що запросила у гості нового знайомого, і під час спільного вживання алкоголю він викрав її мобільний телефон. Перед цим чоловік дізнався код доступу до ґаджета.
Пізніше зловмисник скористався смартфоном, щоб розплатитися за покупки в магазині, а також зняв гроші з банківської картки потерпілої.
Поліцейські встановили особу злочинця – ним виявився 26-річний киянин.
Мобільний телефон вилучено, а чоловікові оголошено підозру. Йому загрожує до восьми років ув'язнення.
Нагадаємо, на Рівненщині за крадіжку чоловік потрапив за ґрати. 24-річний здлодій пограбував незнайомця у парку. Він вирвав із рук гаманець, де були 1300 гривень, банківські карти та документи.









