UA | RU
15 липня 2020, 19:27 17

Національна академія наук незаконно передала під забудову землю під Феофанією

Вартість незаконно переданої землі – 300 мільйонів гривень
Вартість незаконно переданої землі – 300 мільйонів гривень

СБУ задокументувала незаконну передачу землі у Києві на 300 мільйонів гривень високопосадовцями Національної академії наук України

Про це пише RegioNews з посиланням на сайт СБУ.

Оперативники встановили, що посадовці НАНУ з порушенням вимог постанови Кабінету Міністрів України та без обов’язкового погодження з Бюро Президії Академії уклали з приватними комерційними структурами договори на будівництво комплексу багатоквартирних житлових будинків на землях установи. розташованих поблизу пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Феофанія".

Організатори оборудки протиправно передали забудовнику землі загальною площею 24,5 га у постійне користування терміном на 49 років. Згідно з умовами договору, після завершення робіт комерсанти мали право викупити ділянки у власність.

У межах розпочатого кримінального провадження за ст. 356, ч. 3 ст. 191 та ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України правоохоронці проводять обшуки у Президії НАНУ для вилучення документальних матеріалів, що підтверджують протиправну діяльність. Рішенням суду на ці земельні ділянки НАНУ накладено арешт.

Тривають слідчі дії.

Нагадаємо, Готель "Дніпро" сьогодні продали на аукціоні за 1,11 мільярда гривень


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook