UA | RU
30 червня 2025, 20:25

На Херсонщині евакуювали 8 цивільних із прифронтового Берислава

фото: скріншот із відео/Національна поліція України

Поліцейські Херсонщини успішно евакуювали восьмеро цивільних із прифронтового Берислава, попри обстріли, дрони та заміновані дороги

Про це повідомляє Національна поліція України, передає RegioNews.

До поліції звернулися з проханням терміново допомогти людям, які опинилися у небезпечній ситуації. Серед евакуйованих - 86-річний чоловік, подружжя віком 45 і 41 року, яке потребувало швидкої евакуації через травму чоловіка, а також пара у віці 71 та 60 років.

Окрім них, поліцейські вивезли 76-річного жителя міста і двох жінок, віком 70 та 59 років, які чекали на можливість переїхати у більш безпечне місце. Люди отримали допомогу у зборі необхідних речей і транспорт для перевезення.

Попри складні умови - обстріли, удари безпілотників та заміновані дороги - евакуаційні групи змогли дістатися до потрібних адрес. Громадян доставили на броньованих автомобілях до безпечних локацій або медичних закладів, де вони можуть отримати необхідну допомогу.

Нагадаємо, примусова евакуація на Донеччині: скільки дітей досі в небезпеці.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню