UA | RU
09 березня 2025, 13:45

На Харківщині через спалювання трави загинула літня жінка

Фото: ДСНС

87-річна жителька Харківщини палила траву та сміття біля будинку. В результаті це обернулось трагедією

Про це повідомляє ДСНС у Харківській області, передає RegioNews.

Протягом двох днів рятувальники ліквідували 93 пожежі в області. Вогонь знищив 76 гектарів сухої рослинності. При цьому фахівці звертають увагу, що часто такі пожежі поширюються на житловий сектор, лінії електропередач та інші об’єкти. На жаль, є випадки коли гинуть та травмуються люди.

Так, у Новопокровці 87-річна жінка спалювала суху траву та сміття біля свого будинку. Проте вона втратила контроль над ситуацією і опинилась прямо в осередку пожежі. На жаль, жінка втратила свідомість і померла.

"Шановні громадяни! Нагадуємо, що за знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, спалювання стерні, сухої рослинності або її залишків чинним законодавством передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність", - нагадали в ДСНС.

Нагадаємо, що на Волині під час спалювання сухої трави постраждав 66-річний чоловік. Його госпіталізували до лікарні з опіками другого ступеня.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом
Експерти розповіли, як отримати статус особи з інвалідністю внаслідок війни
09 лютого 2026, 18:44
На Вінниччині жінка допомагала "працевлаштовуватися" в росіян: її "співробітник" робив підпали
09 лютого 2026, 18:35
У Києві жінка вкрала виплати військового, який зник безвісти
09 лютого 2026, 18:15
Дружини та чоловіки військовослужбовців мають право на відпустку поза графіком
09 лютого 2026, 17:55
У Дніпрі пролунав потужний вибух: що відомо
09 лютого 2026, 17:50
На Київщині застрелили рідкісного оленя
09 лютого 2026, 17:05
Образився та вкрав авто: на Рівненщині п'яний чоловік на чужій машині потрапив у ДТП
09 лютого 2026, 16:55
На Дніпропетровщині начальник продовольчої служби військової частини організував масштабну корупційну схему на постачанні харчів для ЗСУ
09 лютого 2026, 16:38
У Харкові російський дрон застряг на дереві
09 лютого 2026, 16:35
Стало відомо, де завтра буде до -22 градусів
09 лютого 2026, 16:17