UA | RU
07 листопада 2020, 18:44

У Харкові на острівці безпеки легковик збив чотирьох перехожих: одна людина в комі

Обставини ДТП з`ясовує поліція
Обставини ДТП з`ясовує поліція
Фото: Нацполіція України

Троє пішоходів, серед яких 9-річний хлопчик, потрапили до лікарні внаслідок аварії у центрі Харкова.

Про це пише RegioNews з посиланням на ГУ Нацполіції Харківської області.

Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на проспекті Науки надійшло до поліції 7 листопада близько 16:10.

За попередніми даними, 22-річний водій автомобіля "Volkswagen" не впорався з керуванням та допустив наїзд на чотирьох пішоходів, які перебували на острівці безпеки.

Троє потерпілих, серед яких: 48-річний чоловік, 9-річний хлопчик та невстановлена жінка віком близько 50 років доставлені до Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги. Четверта потерпіла отримала незначні травми і від госпіталізації відмовилася.

Інформація зареєстрована у Єдиному обліку заяв і повідомлень Шевченківського відділу поліції. Наразі огляд місця події триває, поліцейські встановлюють усі обставини аварії.

За неофіційною інформацією, яка розповсюджується телеграм-каналами, за кермом авта-порушника перебував іноземець, фігурант кримінальної справи за статею "хуліганство". Його нібито випустили із СІЗО під 100 тисяч гривень застави.

Нагадаємо, вчора у Московському районі Харкова внаслідок зіткнення двох автомобілів постраждали 5 осіб, вони доставлені до лікарні з травмами різного ступеню тяжкості.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки...
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
У Києві 20-річна дівчина вибила двері супермаркету через відмову продати алкоголь
19 червня 2026, 09:21
У Франції намагались підпалити завод, що виробляє дрони для України: подробиці інциденту
19 червня 2026, 09:08
РФ запустила по Україні 90 безпілотників: є влучання на 8 локаціях
19 червня 2026, 08:54
Ворожий дрон атакував маршрутку у Херсоні: четверо постраждалих
19 червня 2026, 08:45
Удар КАБами по Харкову: кількість постраждалих зросла до дев'яти
19 червня 2026, 08:42
У Макіївці стрімко зростає кількість погромів та актів вандалізму – ЦНС
19 червня 2026, 08:39
Ворог атакував два іноземні судна в Чорному морі: є загиблий та поранені
19 червня 2026, 08:33
У Хмельницькому правоохоронець на смерть збив 54-річного пішохода
19 червня 2026, 08:20
У Павлограді внаслідок ранкової атаки загинула 8-річна дівчинка, є поранена
19 червня 2026, 08:14
У Запоріжжі ворожий безпілотник атакував АЗС: двоє поранених
19 червня 2026, 07:57