UA | RU
17 листопада 2020, 12:13

Мережа кінотеатрів "Планета Кіно" може закритися через "карантин вихідного дня"

Власники стверджують, що саме на вихідні припадає 80% доходів кінотеатрів
Власники стверджують, що саме на вихідні припадає 80% доходів кінотеатрів
Фото з відкритих джерел

Кінотеатри мережі «Планета Кіно» попрацюють ще тиждень, а потім, ймовірно, доведеться їх закрити і звільнити 500 співробітників.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на співвласника мережі "Планета кіно" Дмитра Деркача.

Кінотеатри мережі "Планета Кіно" через "карантин вихідного дня" можуть закритися вже через тиждень і звільнити близько півтисячі співробітників.

Кінотеатри до 80% доходу отримують саме у вихідні. В будні дні люди не ходять в кінотеатри, вони активно натовпами їздять у громадському транспорті, - написав у своєму Facebook Дмитро Деркач.

Співвласник мережі стверджує, що в його закладах безпечно, і це підтверджується міжнародними дослідженнями – на відміну від громадського транспорту.

Ну что ж карантин выходного дня ввели, никаких компенсаций, налоговых каникул, беспроцентных займов, помощи сотрудникам...

Posted by Дмитро Деркач on Wednesday, November 11, 2020

У мережі активно відреагували на повідомлення Деркача. Багато любителів кіно пропонують різні виходи із ситуації: обов'язково піти в кіно в будні, переносити вихідні в компаніях на четвер-п'ятницю, щоб у співробітників з'явився час на відвідування кінотеатру в будній день, організовують перегляди кінофільмів англійською мовою з подальшим обговоренням та можливістю попрактикуватися.

Самі власники поки не планують запускати донейшени і сертифікати – стверджують, що багато невикористаних сертифікатів залишилися з минулого, весняного локдауна – їх дію продовжили до кінця року і запрошують усіх скористатися ними.

Просто зібрати гроші від клієнтів не давши взамін ніякої цінності - це не наші варіанти, - пише Дмитро Деркач. - Вважаю карантин вихідного дня ідіотською, популістським, - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Окружному адмінсуді Києва - три позови про скасування карантину вихідного дня": судяться три львівські заклади культури.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Переписувалась із фсб-шником: жителька Краматорська "зливала" росіянам дані ЗСУ
05 грудня 2025, 12:30
Україна повернула ще 18 дітей з окупації, наймолодшому – лише 2 роки
05 грудня 2025, 12:15
На Київщині невідомі розкидали отруту для собак – поліція шукає причетних
05 грудня 2025, 11:58
Стало відомо, хто є основним претендентом на посаду очільника Офісу Президента
05 грудня 2025, 11:50
Офіційно: співак Тарас Тополя подав позов про розлучення з дружиною
05 грудня 2025, 11:45
Житель Київщини зберігав у себе вдома боєприпаси та наркотики
05 грудня 2025, 11:42
Український плавець оновив 22-річний національний рекорд на дистанції 100 м батерфляєм
05 грудня 2025, 11:36
На Тернопільщині жінку ошукали через фейкову "зимову підтримку" на 26 тисяч грн
05 грудня 2025, 11:15
На Львівщині в ДТП травмувався 14-річний мотоцикліст
05 грудня 2025, 10:52
У Миколаєві 20-річний киянин намагався підірвати авто із українськими військовими
05 грудня 2025, 10:34