UA | RU
07 квітня 2020, 11:16 42

До "антиколомойського" закону подали рекордні 16 тисяч правок

Противники так званого "антиколомойського" законопроекту подали до нього понад 16 тисяч правок
Противники так званого "антиколомойського" законопроекту подали до нього понад 16 тисяч правок
Фото: скрін з відео

Як передає RegioNews, про це повідомив нардеп від "Голосу", член комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк на своїй сторінці в Facebook.

"Після 22:00 (6 квітня - ред.) потенціал по поправкам зник і більше їх не надходило. Тому.... фінальна цифра і абсолютний рекорд українського парламенту отримує закон про банки і 16000+ правок до нього!", - написав нардеп.

а його словами, законопроект 2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, з приводу якого були суперечки, практично переміг усі законопроекти зі своїми правками складені разом.

Зокрема, 5,7 тис. правок надійшло до проекту Конституції; 4,4 тис. - у проєкті Виборчого кодексу; 4 тис. - до закону про ринок землі; 3,4 тис. - до законопроекту процесуальних кодексів; 2,5 тис. - було закинуто в "Купуй у олігархів" (офіційна назва "купуй українське"); 2 тис. - до мовного закону.

Нагадаємо, станом на вечір 6 квітня противники так званого "антиколомойського" закону подали на розгляд законопроекту у другому читанні більше 13 тисяч правок.

За даними Центру протидії корупції, 7,5 тис. правок подали виключений з фракції "Слуга народу" Антон Поляків і діюча "слуга" Ольга Василевська-Смаглюк.

МВФ готовий збільшити розмір допомоги Україні з $5,5 млрд до $8 млрд, якщо Верховна Рада проголосує за законопроєкти про неповернення Приватбанку його колишнім власникам (так званий "антиколомойський" закон) та про ринок землі.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram