UA | RU
18 грудня 2024, 10:23

На Донеччині внаслідок обстрілів поранені восьмеро цивільних, одна людина загинула

фото: Вадим Філашкін/Telegram

Протягом минулої доби у Донецькій області внаслідок російських обстрілів загинула людина, ще восьмеро цивільних громадян отримали поранення.

Про це повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін, передає RegioNews.

Зокрема, відомо, що загинула людина у Покровську. Четверо людей були поранені в селі Удачне, по двоє - у Сіверську та Зорі.

Усього від початку російського вторгнення, за даними Донецької ОВА, російські війська вбили в регіоні щонайменше 2899 людей, ще не менш ніж 6519 поранили. Ці цифри вказані без урахування кількості жертв у Маріуполі і Волновасі.

Нагадаємо, армія Росії 17 грудня завдала удару по Покровському району, внаслідок чого отримали поранення четверо цивільних.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання