UA | RU
20 червня 2025, 17:57

У Черкасах судили військового, який намагався "продати" вплив на ВЛК

Ілюстративне фото

У Черкасах суд виніс рішення щодо військового, який пропонував "допомогу" з оформленням інвалідності. За 12 тисяч доларів він був готовий "вплинути" на ВЛК

Про це повідомляє "Судовий Репортер", передає RegioNews.

У Черкасах командира автомобільної роти автомобільного батальйону підвозу пального військової частини визнали винним у зловживанні впливом. Його покарали штрафом у розмірі 93,5 тисячі гривень.

Восени в спілкуванні зі знайомою військовий почув, що її подруга хоче групу інвалідності. Дружина хотіла зробити так, щоб її чоловік отримав можливість оформити відстрочку від мобілізації та виїхати за кордон. Тоді військовий запропонував своїй знайомій послугу — він пообіцяв за гроші вплинути на ВЛК.

Проте жінка звернулась до працівників Управління Служби безпеки України й далі діяла під їх контролем. Військового викрили, коли передавали 12 тисяч доларів.

Нагадаємо, раніше 50-річну жительку Одеси викрили на тому, що вона вимагала від військового однієї з місцевих частин 14 тисяч доларів. За ці гроші вона обіцяла вплинути на ВЛК для того, щоб він мав можливість отримати інвалідність та стати непридатним до служби.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом