UA | RU
27 травня 2020, 14:58 237

Володін Василь

Голова Київської обласної державної адміністрації

Народився 15 квітня 1979 року в селі Корсунка Тальнівського району Черкаської області.

Профіль  у Facebook

Профіль у Wikipedia

Освіта

2001р. - закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Міжнародні відносини", кваліфікація "Спеціаліст з міжнародних відносин. Перекладач".

Кар’єра і бізнес

2002 р. - менеджер зовнішньоекономічної діяльності приватного підприємства "Укрфермерпостач" у Києві.

2003-2004 рр. – заступник директора ТОВ "Торговий дім "Дівіко" та ТОВ "Група компаній "УКРАГРО" (за сумісництвом) у Києві.

2004 р. - головний спеціаліст відділу з питань оподаткування управління з питань оподаткування та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту фінансового законодавства Міністерства юстиції України.

2006 – 2010 рр. - Держагентство України з інвестицій та інновацій. Займав посади від заступника начальника юридичного управління — начальника відділу фінансового законодавства та розвитку ринків капіталу до директора юридичного департаменту Державного агентства.

28 листопада 2007 р. – розпорядженням Кабміну Володіна включено до складу держкомісії по розробці пропозицій щодо вдосконалення управління інноваційною сферою.

17 травня 2010 р. – наказом Держінвестицій було включено до складу Міжвідомчої комісії з підготовки інвестпроектів для реалізації в реальному секторі економіки із залученням фінансових механізмів банківських установ.

2010 р. - заступник генерального директора Державного підприємства "Державна інвестиційна компанія"

2011 р. – заступник голови Спостережної ради ПАТ "Український банк реконструкції та розвитку".

2012 -2019 рр. - директор Департаменту правового забезпечення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

1 грудня 2015 року – наказом НКРЗІ №632 було включено до складу робочої групи з питань запровадження системи мобільного зв'язку четвертого покоління.

29 вересня 2016 року – розпорядженням президента Петра Порошенка №255 / 2016 рп був включений до складу делегації України для участі в 26-му Конгресі Всесвітнього поштового союзу в Стамбулі (Туреччина).

19 вересня 2018 року – розпорядженням Кабміну №659-р було включено до складу урядової делегації для участі в Повноважній конференції Міжнародного союзу електрозв'язку в Дубаї (ОАЕ).

До 20 грудня 2019 року — виконувач обов'язки генерального директора Державного підприємства "Електронмаш".

Політичний бекграунд

Василь Володін був засновником ТОВ "Група компаній" Украгро "(в квітні 2010-го було ініційовано справу про банкрутство компанії, на даний момент її діяльність припинена). Партнером Володіна по бізнесу був Олександр Гудименко, який свого часу був помічником-консультантом нардепа ВР IV скликання (2002-2006 рік) Олега Лукашука (фракція СДПУ (о), потім - БЮТ), що обирався від СДПУ (о) (лідер - Віктор Медведчук).

Розпорядженням КОДА від 8 січня 2020 року №9-к першим заступником глави КОДА призначений Олександр Скляров. Володін і Скляров добре знайомі - до листопада 2019 року Володін працював директором Департаменту правового забезпечення в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, а з травня 2014 року Скляров був членом цієї комісії.

З 20 грудня 2019 року — заступник голови Київської обласної державної адміністрації.

11 березня 2020 р. - Указом Президента України на Володіна Василя Геннадійовича тимчасово покладено виконання обов'язків голови Київської обласної державної адміністрації.

Звання та нагороди

2016 р. -Заслужений юрист України

Двічі нагороджений державними відзнаками — Подякою Прем'єр-міністра України та Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Сім’я

Дружина - Володіна Людмила працює у виконавчій дирекції з юридичних питань та супроводу процедур закупівель ДП "НАЕК "Енергоатом", директор департаменту нормативно-правового забезпечення виконавчої дирекції з юридичних питань та супроводу процедур закупівель

Виховують двох синів – Владислава та Валентина.

Декларація

Згідно з декларацією Володіна, вся нерухомість записана на його дружину Людмилу. Це квартира на 48,8 кв. м в Києві, земельна ділянка на 603 кв.м в місті Бобровиця Чернігівської області, земельна ділянку на 306 кв.м і житловий будинок на 94,6 кв. м в селі Крюковщина Києво-Святошинського району.

Автомобіль Hyundai Sonata 2011 випуску також належить дружині.

Річний дохід Василя Володіна склав 706,8 тис грн, дружина заробила 572,6 тис грн в ДП "Національна атомна енергогенеруюча компанія" Енергоатом ", де отримала позику в розмірі 850 тисяч грн на покупку земельної ділянки на Крюківщині.  Також в доходах вона вказала 195,5 тис грн лікарняних по вагітності.

Скандали

У період коли Володін виконував обов'язки гендиректора ДП "Електронмаш" у 2018 році підприємство змінило кількох керівників і стало об'єктом низки корупційних скандалів а також рейдерських захоплень.

27 грудня 2019 року за дорученням Кабміну під особистим контролем голови КОДА Олексія Чернишова була створена міжвідомча робоча група по ліквідації нелегального обороту і нелегальної роздрібної торгівлі пальним на території Київської області.

3 січня 2020 року під головуванням Василя Володіна відбулося засідання зазначеної групи.  За оперативною інформацією, на території області перебувало 500 АЗС /АГЗС, з яких правоохоронці перевірили 372 заправки. За тиждень демонтували 49 незаконних заправок, вилучили 85,518 т пального на загальну суму 2 млн 49 тис. 551 грн, а також обладнання на суму 5 млн 400 тис. грн.

Квітень 2020 г - поліція відкрила кримінальне провадження проти ексголови департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Максима Іонова, якого раніше звільнили за відмову підписувати закупівлі у фірми "Элдімед”. До цієї справи має відношення і Василь Володін.

Про це написав журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в мережі Фейсбук. 

За словами журналіста, "Элдімед” – підставна організація, а її інтереси лобіює в. о. голови ОДА Василь Володін. Ця фірма була заснована в серпні 2018 року, а до початку пандемії та масових замовлень апаратів ШВЛ вона вигравала тендери тільки на закупівлю дрібних витратних матеріалів: бинтів, рукавичок, термометрів, пластирів, катетерів тощо, – пише ІnfoResist.

 

Коваленко Анна
Голова Чернігівської обласної державної адміністрації
Назаренко Андрій
Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації
Сергійчук Сергій
Голова Черкаської обласної державної адміністрації
Всі досьє »