UA | RU
11 червня 2020, 13:43 1487

Халімон Павло

Керівник Чернігівської обласної організації партії «Слуга народу»
Керівник Чернігівської обласної організації партії «Слуга народу»

Народний депутат України 9 скликання від партії "Слуга народу”. Член однойменної фракції. Заступник голови депутатської фракції політичної партії "Слуга народу”. Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

Народився 10 червня 1983 року в м. Чернігів. Проживає у місті Прилуки Чернігівської області.

Офіційний профіль у Facebook

Профіль у Wikipedia

Освіта

2005 р. – закінчив факультет підготовки кадрів для органів прокуратури у НЮУ ім. Ярослава Мудрого.

Кар’єра і бізнес

Співзасновник та фінансовий директор ТОВ "Прометей-Газ 1”, основний вид діяльності якого - вантажний автомобільний транспорт.

Був директором ТОВ "Агро-Хаус”. Основний вид діяльності - вирощування зернових культур.

Працював начальником реєстраційної служби Прилуцького міжрайонного управління юстиції в Чернігівській області. Раніше працював у Прилуцькому міськрайонному суді Чернігівської області.

На момент обрання був фінансовим директором ТОВ "ПРОМЕТЕЙ-ГАЗ 1".

Політичний бекграунд

2014 р. – балотувався на посаду Прилуцького міського голови як безпартійний самовисуванець.

2015 р. – балотувався до Чернігівської обласної ради 7 скликання від партії "Наш край” за 49 округом (м. Прилуки) як безпартійний.

2019 р. –  офіційний представник Володимира Зеленського на президентських виборах 2019 року у Чернігівській області.

2019 р. – обраний народним депутатом 9 скликання від партії "Слуга народу” номером 55 у списку як член партії.

29 серпня 2019 Павло Халімон був обраний заступником голови Комітету з питань аграрної та земельної політики України. Нардеп входить до складу груп міжпарламентських зв'язків з США та ОАЕ.

З 3 червня 2020 року призначений головою обласної партійної організації партії "Слуга народу” у Чернігівській області.

Сім’я

Одружений. Дружина Оксана займається підприємницькою діяльністю. Її батько - ексголова районного суду Прилук Анатолій Галич.

Виховують доньку Софію.

Декларація

В поданій декларації Павло Халімон вказав такі активи: 7 земельних ділянок: п'ять в Прилуцькому районі Чернігівської області (чотири ділянки по 20 тис. м.кв., одна - 1488 м.кв.), дві - в Бориспільському районі Київської області (15 тис. м.кв. та 20 тис. м.кв.). Два нежитлових приміщення в Прилуках (65 м.кв. та 25 м.кв.). Щоправда у декларації не зазначена вартість придбання активів.

В 2019 депутат отримав: 319 тис. грн. - у вигляді зарплати і кошти на відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень. 17 тис. грн. - оплата витрат на навчання від партії "Слуга народу".

При цих доходах, Павло Халімон має значні готівкові заощадження: $ 210 тис, 425 тис. грн.

Крім цього, він є власником криптовалюти на сумму близько $95 тис.

На банківських рахунках Халімон зберігає 38 тис грн.

При цьому Халімон не мав в 2019 році ні квартири, ні автомобіля, а також до моменту отримання статусу депутата, не мав офіційного доходу.

Так ще в 2018 році він був фінансовим директором і власником компанії "Прометей-Газ 1" (вантажні перевезення), а також власником 70% компанії "Прометей-Газ" (оптова торгівля газом), але на офіційному доході це ніяк не відобразилося.

В декларації за 2018 рік він вказав свою дружину Оксану Халімон, на яку оформлено безліч зведеної нерухомості (в т.ч. квартира в Києві на 80 м.кв., недобудоване нежитлове приміщення на 170 м.кв. в Прилуках), земельні ділянки, а також автомобіль Nissan Tiida.

Готівкою Оксана Халімон в 2018 році мала $80 тис, при тому, що її дохід від підприємницької діяльності склав 22 тис. грн.

В 2018 році Павло Халімон зберігав: готівкою $175 тис, які лише за один рік збільшилися на $35 тис. В криптовалюті він мав близько 21 тис. грн.

Також дохід в 337 тис. грн. від продажу рухомого майна.

Скандали

Порушуючи карантин члени аграрного комітету Верховної Ради вирішили в ресторані "обмити" прийняття в Україні закону про землю, який підписав Володимир Зеленський. До заходу приєднався і Павло Халімон.

Павло Халімон під час круглого столу в Інституті Горшеніна заявив, що Іноземці не "лохи", щоб купувати землю при відсутності інвестиційного клімату. Не треба боятися, що всю землю в Україні скуплять іноземці та олігархи, тому що вони не будуть вкладати гроші в країну, в якій відсутній інвестиційний клімат. За його словами, саме так він відповів на побоювання фермерів та інших потенційних учасників земельного ринку під час зустрічі з ними.

Павло Халімон подав позов до суду на Антона Полякова та чернігівську газету "Вєсть". Позивач вважає, що публікація в періодиці інтерв'ю нардепа Полякова порочить його честь, гідність і ділову репутацію.

За інформацією порталу "Біла Хата", в листопаді 2019 року в газеті "Звістка" з'явилася стаття, в якій Антон Поляков розповів про можливі зв'язки Павла Халимона з політичними опонентами і реалізації схем, покликаних перемогти за потрібне людям на парламентських виборах.

Перебуваючи в залі Верховної Ради України, народний депутат відпочивав від "важкого” робочого дня, граючи на смартфоні. При цьому народний обранець тримав гаджет таким чином, щоб оточуючим не було видно, що він "зайнятий".

 


 

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/www.regionews.ua/application/rnews/view/scripts/portal/index/topnews-mobile.phtml on line 1
Скакун Олександр
Перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації
Євген Іванов
Відомий аграрний експерт, директор фермерського господарства "Альфа"
Павло Якименко
Народний депутат, член фракції "Слуга народу"
Всі досьє »

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram