UA | RU
08 травня 2020, 13:49 11

Працівники Житомирського лабцентру вимагають залишити на посаді звільненого директора

Звільнений керівник обласного лабораторного центру Житомирської області Зіновій Парамонов пішов на лікарняний
Фото: 1zt.ua
Звільнений керівник обласного лабораторного центру Житомирської області Зіновій Парамонов пішов на лікарняний

У мережі з'явилося звернення, в якому працівники називають звільнення керівника "прямим знищенням колективу", звинувачують керівництво області і головного санітарного лікаря України та погрожують припиненням роботи.

Про це пише видання 20 хвилин.Житомир, інформує RegioNews.

Відкрите звернення трудового колективу Житомирського обласного лабораторного центру МОЗ України адресоване президенту Зеленському, прем'єр-міністру Шмигалю і міністру охорони здоров'я Степанову.

У зверненні працівники детально описали візит до установи головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка та ситуацію, яка призвела до перенавантаженості Центру аналізами. Працівники зокрема наголосили, що у центрі не вистачає потужностей для обробки матеріалу та лікарів-вірусологів (їх у центрі лише двоє).

Також працівники не погоджуються з кандидатурою нового директора Центру Олександра Волкова і вважають кадрові зміни нічим іншим як підготовкою до місцевих виборів.

Тим часом сам звільнений головний санлікар Житомирщини Зиновій Парамонов пішов на лікарняний. У Житомирській ОДА підтвердили цю інформацію, пише видання Перший Житомирський.

Житомирський лабораторний центр працює у звичайному режимі. Відсутність керівника не вплине на роботу будь-якої установи. Виконує обов’язки керівника лабораторії Олег Васильків. Центр працює і аналізи проводяться", - повідомила заступник голови ОДА Наталія Остапченко.

Нагадаємо, вчора Житомир з робочим візитом відвідав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Він зустрівся з головою ОДА Віталієм Бунечком і колективом лабцентру.

Причиною візиту став скандал з опублікованим листом керівника лабцентру та головного санітарного лікаря області Зиновія Парамонова про неможливість проводити тестування на коронавірус.


Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Сухомлин Сергій
Міський голова Житомира
Володін Василь
Кандидат на посаду голови Київської обласної державної адміністрації
Хомко Володимир
Міський голова Рівного
Всі досьє »