UA | RU
08 травня 2020, 10:45 61

На Буковині два райони не отримали ні копійки з держбюджету на боротьбу з COVID-19

Понад півмільйона виділили з бюджету району, а три мільйони – зібрали волонтери
Понад півмільйона виділили з бюджету району, а три мільйони – зібрали волонтери
Фото: molbuk.com

Глибоцький та Герцаївський райони Чернівецької області не отримали жодної матеріальної допомоги з державного та обласного бюджету для протидії коронавірусу

Про відсутність фінансування у листі до народного депутата Георгія Мазурашу, чернівецької облради та чернівецької ОДА написав голова Глибоцької районної ради Петро Панчук. Копія листа оприлюднена на Facebook-сторінці Глибоцької райради, пише RegioNews.


У листі зазначається, що від початку епідемії на Герцаївський та Глибоцький райони не було виділено жодної гривні з державного бюджету України, обласного бюджету Буковини, Герцаївського районного бюджету, бюджетів місцевого самоврядування Герцаївського району.

Водночас, з Глибоцького районного бюджету на протидію коронавірусу було виділено 592 тис грн, а завдяки волонтерам і меценатам вдалося зібрати понад 3 млн грн.

"Протистояння в боротьбі з наслідками та поширенням епідемії на території двох районів Буковини "лягла на плечі" медичних працівників, працівників галузі освіти, працівників органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування, волонтерів та благодійників Глибоцького району, також була задіяна благодійна допомога з області та інших регіонів України", – йдеться у листі Петра Панчука.

В той же час з екранів телевізорів та в соцмережах від вищих посадовців уряду звучить інформація про мільярди гривень, виділені на боротьбу з COVID-19 регіонам. На жаль, реальність інша, та викликає незадоволення органами центральної влади, провокує соціальний вибух в цей непростий для України час", – написав голова райради.

Петро Панчук просить народного депутата від їхнього округу Георгія Мазурашу, а також обласних чиновників і депутатів, повпливати на ситуацію,що склалася з фінансуванням боротьби з пандемією.

Глибоцька районна рада Чернівецької області повідомляє ситуацію щодо боротьби та запобігання поширенню на території Глибоцького та Герцаївського районів захворювання на COVID-19

Опубліковано Глибоцька районна рада Четвер, 7 травня 2020 р.

Зауважимо, Глибоцький район є одним із найбільш уражених коронавірусом в Чернівецькій області. Станом на 7 травня тут зафіксовано 312 випадків хвороби. У Герцаївському районі зафіксували 101 такий випадок.

Раніше повідомлялося, що чернівецька ОДА просить у мера Каспрука півтора мільйона на лікування хворих коронавірусом.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Як протистоять коронавірусу в регіонах: хроніка (оновлюється)


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook